Barrowch FBCFRX-360 Chameleon Fish Modular 360mm Radiator With OLED Display Acrylic/POM Inlet Module Suitable For 120mm Fan
артикул: 4000196357894
СОГЛАСНО НАШИМ ДАННЫМ, ЭТОТ ПРОДУКТ СЕЙЧАС НЕ ДОСТУПЕН
Доставка из: Китай
   Характеристики
Air Volume: 45CFM
Application: Computer Case
Bearing: Fluid Bearing
Brand Name: BARROW
Compatible CPU: All
Fan Life: 100000 hrs
Fan Size: 120x120x25mm
Fan Speed Control: 1700 RPM
Feature: RGB Support
Heatsink Material: Copper
Lines: None
Model Number: FBCFRX-360P FBCFRX-360Y
Noise: 25dBA
Package: Yes
Power: 1.56W