Barrowch FBCFR-360, Chameleon Fish Modular 360mm Radiators, Acrylic/POM Removable Radiators, Suitable For 120mm Fans
thumb
thumb
sku: 33003879177
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Air Volume: 45CFM
Application: Computer Case
Brand Name: BARROW
Compatible CPU: All
Fan Life: 100000 hrs
Fan Size: 120x120x25mm
Fan Speed Control: 1700 RPM
Heatsink Material: Copper
Lines: None
Model Number: FBCFR-360P/FBCFR-360Y
Noise: None
Package: Yes
Power: 1.56W