Barrow SPB17-S-V2, 17W PWM Pumps, LRC 2.0, DDC Series, Metal Shell, Manual And PWM Speed Control Water Cooling Pump
sku: 32749371079
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Air Volume: | 30CFM |
| Application: | Computer Case |
| Bearing: | Fluid Bearing |
| Brand Name: | BARROW |
| Compatible CPU: | All |
| Fan Life: | 30000 hrs |
| Fan Size: | 120x120x25mm |
| Fan Speed Control: | 2500RPM |
| Heatsink Material: | Brass |
| Lines: | 2 Lines |
| Model Number: | SPB17-S-V2 |
| Noise: | 25dBA |
| Package: | No |
| Power: | 1.56W |
| Power Interface: | 4PIN |
| Type: | Water Cooling |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
dhgate.com
aliexpress.com
dhgate.com
working light 4 inch high brightness led truck trailer work spot lamp 26led 12v 24v color temperature