BSM100GD60DLC Free Shipping
sku: 32960659317
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | multipurpose |
| Brand Name: | Lushigher |
| Condition: | New |
| Dissipation Power: | standard |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | BSM100GD60DLC |
| Operating Temperature: | standard |
| Package: | Module |
| Supply Voltage: | standard |
| Type: | Module |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
10pcs 0.7*20mm series small spot spring 0.7mm wire compression pressure springs 0.7*20*100mm