B140XTN02.4 New 14.0" WXGA HD SLIM LED LCD Screen GLOSSY 30 Pin eDP Connection B140XTN02
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | IMIDO |
| Compatible Brand: | Universal Screen |
| Component Type: | B140XTN02.4 |
| Condition: | New A+ Original |
| Interface: | eDP 30pins |
| Model: | B140XTN02.4 |
| Model Number: | B140XTN02.4 |
| Packing: | Antistastic Bag and Foam SAFE |
| Resolution: | 1366*768 |
| Size: | 14.0 |
| Surface: | Glossy |
| Warranty: | 90 Days |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
20Pcs/Set Gel Pen Unicorn Pen Kawaii 0.5MM Black Gel Ink Cute Pink Cartoon Pen School Stationery Personal office Pen Kids Gifts
aliexpress.com
walmart.com
walmart.com
Volkswagen T5 (09-16) боковые пороги подножки труба с накладками на для Фольксваген Т5 Volkswagen T5 (09-16) d60х1,6мм