Asus Transformer Book T101HA (T101HA-GR032T) Pink Gold
Дизайн
Ноутбук-трансформерAsus Transformer Book T101HA (T101HA-GR032T) від компанії Asus виготовлений в міцному корпусі сірого кольору. Завдяки невеликим розмірам (259 х 170 х 13.9 мм) і вагою всього 580 г, пристрій зручно брати з собою на навчання, роботу або в подорожі. Можливість трансформації дозволяє комфортно використовувати пристрій в режимі ноутбука, презентації, ігрової консолі і планшета. З'ємний сенсорний дисплей зручний для веб-серфінгу, спілкування в різних меседжерах, перегляду фото і фільмів.
Якість зображення
Продуктивність і пам'ять
Додаткові можливості
| Дисплей: | IPS, 10.1” (1280х800) MultiTouch |
| Процесор: | Intel Atom x5-Z8350 (1.92 GHz) |
| Оперативна пам`ять, Mb: | 4096 |
| Тип оперативної пам`яті: | DDR3L |
| Графічний адаптер: | Intel HD Graphics 400, int |
| Накопичувач: | SSD 64 Gb |
| Оптичний привід: | no ODD |
| Програмне забезпечення: | Windows 10 Home |
| Комунікації: | Bluetooth 4.1, Wi-Fi 802.11 ac |
| Звук: | Вбудовані стереодинаміки, мікрофон |
| Батарея: | Li-Polimer 32 W/HR |
| Додатково: | тилова камера, трансформер, док-станція, сенсорний екран, WEB-Camera |
| Вага, г: | 580 |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Вага, г: | 580 |
| Гарантія, міс: | 12 |
| Графічний адаптер: | int;Intel HD Graphics 400 |
| Дисплей: | 10.1” (1280х800) MultiTouch;IPS |
| Звук: | Вбудовані стереодинаміки;мікрофон |
| Накопичувач: | SSD 64 Gb |
| Оперативна пам'ять, МБ: | 4096 |
| Оптичний привід: | no ODD |