Technical Details
| Accuracy: | +/-5% |
| Brand Name: | Aliyiqi |
| Charger: | Input AC 100~240V 50Hz Output: DC 12V 500mA |
| Country Of Origin: | CN |
| Display Type: | Digital |
| Graduation value: | 1N |
| Max Load: | 5000N |
| Model Number: | AZGH-B-5000G |
| Power Supply: | 7.2V Ni-MH Battery Pack |
| Sampling Rate: | 10Hz |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Инструменты для обрезки растений, чехол, садовые электрические ножницы, поясная сумка
HXL Magnetic Control Exercise Bike Mute Folding Fitness Equipment Home Spinning Training
Карандаши цветные мягкие ЮНЛАНДИЯ "ЗАБАВНЫЕ КАРТИНКИ", 6 цветов, классические, заточенные, 181642
general-family.ru
Длина 45 мм, m18x1, 5 прямой переходник для тестовой трубки с датчиком кислорода O2