8.4inch LCD display Matrix LQ084V1DG21 LQ084V1DG42 For inner LCD Screen Module Replacement
sku: 32920405216
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | NINJACASE |
| Compatible Brand: | LQ084V1DG42 |
| Model Number: | LQ084V1DG42 |
| Product Type: | Tablet LCD |
| Screen Size: | 7~10 Inch |
HSKRC XL8 V2 / XL9 V2 FPV Long Range Frame Kits 5mm Arm for FPV Freestyle 8inch / 9inch Long Range Cinematic Shooting DIY Parts