8.4" AA084VC03 640X480 2 Lamp CCFL Backlight LCD Screen
sku: 32846138721
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Active Area: | 170.88(H) X 128.16(v)mm |
| Backlight: | 2 CCFL |
| Brand Name: | VSLCDISPLAY |
| Compatible Brand/Model: | None |
| Format: | 640x480 |
| Model Number: | AA084VC03 |
| Model Size: | 199.5 x 149 x 12mm |
| Operation Temperature: | -20 to 70 Degree |
| Size: | 8.4inch |
| Storage temperature: | -30 to 80 Degree |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Автоматический выключатель Legrand RX3 (419665) 1P 20А тип C 4,5 кА 230 В на DIN-рейку