600W 1U PSU For Server R510 G7 TDPS-600CB B 600W Server PSU Switching Power Supply 24pin+8pin+8pin
Характеристики
| Application: | Desktop,Server |
| Approvals: | TDPS-600CB |
| Brand Name: | T.F.SKYWINDINTL |
| Condition: | used but working good |
| CPU Power Connector: | 8 pin |
| D-type Bus Number: | 2 |
| Graphics Card 12V Pin Number: | 0 |
| Input Voltage: | 100-264V |
| Interface Type: | 24Pin |
| Model Number: | TDPS-600CB |
| Modular: | Non-Modular |
| Output: | SEE BELOW |
| Package: | Yes |
| PFC Type: | Active |
| PLUS Certification: | Other Certification |
| Rating Power: | 701W - 800W |
График изменения цены & курс обмена валют
Пользователи также просматривали
aliexpress.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
alibaba.com
39% Blue Before Tattoo Cream Permanent makeup Body Eyebrow Eyeliner Lips Supplies 10g