5pcs 3D Printer Solid Polymer LM12UU Bearing - 12mm shaft RJMP-01-12 R Solid Plastic Bearing 12 mm ID
sku: 32836871028
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | FYSETC |
| Item type: | Ball Bearings |
| Model Number: | RJMP-01-12 |
LHD Car Front Door Storage Box Organizer Container Holder For Audi Q7 2016 2017 2018 2Pcs/Set
24V 20Ah 7S2P 18650 li-ion Rechargeable Battery Pack 29.4v 20000mAh electric Bicycle Moped Balancing Scooter+2A Charger