3Pcs NRF24L01+PA+LNA RF Transceiver Module with SMA Antenna 2.4 GHz 1100M + 3Pcs NRF24L01 Wireless Module
sku: 1005003217144579
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
aliexpress.ru
JCD Soldering Iron Kits 80W 220V/110V Adjustable Temperature LCD Display Pen Multimeter Solder Iron Welding Rework Tools
aliexpress.com
aliexpress.com
Новинка, 1 шт., подавитель для бильярдного снукера, наконечники для кия 11 мм/14 мм, прижимные наконечники для формирования, высококачественные...