3Pcs 3590S-2-103L 10K Ohm BOURNS Rotary Wirewound Precision Potentiometer Pot 10 Turn
Eachine1
артикул: 1061331
ЗГІДНО З НАШИМИ ДАНИМИ, ЦЕЙ ПРОДУКТ ЗАРАЗ НЕ ДОСТУПНИЙ
Доставка з: Китай
Опис
3Pcs 3590S-2-103L 10K Ohm BOURNS Rotary Wirewound Precision Potentiometer Pot 10 Turn Description: 1. Color: As Pictures 2. Resistance: 10k ohm 3. Resistance Tolerance: 5%. 4. Power: 2W 5. Working Temperature: 1125 6. Size: L x Dia / 40 x 20mm / 1.57 x 0.78'' 7. Diameter of Shank: 5mm/0.19'' 8. Life Hour: 1000 Hours 9. Rotating Life: 1,000,000 times Package include: 3 x Rotary Wirewound Precision Potentiometer
Графік зміни ціни & курс обміну валют
Користувачі також переглядали
aliexpress.com
aliexpress.ru
Я могу доверять ядерным кодам запуска, Панама, уличная одежда, шапка для диких мячей, тройник
aliexpress.ru
15inch Natural Woodgrain Jasper Beads for Jewelry Making Round Loose Bead DIY Bracelet Accessories 4/6/8/10 Mm