3590S-2-104L 3590S 100K ohm Precision Multiturn Potentiometer 10 Ring Adjustable Resistor
Technical Details
| Brand Name: | diymore |
| DIY Supplies: | Electrical |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | 3590S-2-104L |
| Power Watts: | 2W |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
Мужская многофункциональная бритва «шесть в одном» для бритья и стрижки бороды LK-5861, 6 in 1 чёрный