30000RPM 300W 220V Power Trim Router 1/4 Bit 6mm Woodworking Edge Banding Molding Machine US plug Power Tool
sku: 33004934941
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | WOLIKE |
| CNC or Not: | Normal |
| Color: | Silver+Red+Black |
| Condition: | New |
| Material: | ABS Plastic+Metal |
| Maximum Speed: | 30000RPM |
| Model Number: | 756600 |
| Name: | 220V 300W Trim Router |
| Plug: | US plug |
| Size: | 193*87*79mm |