2pcs/lot PLD10010S12HH 12V 0.40A 95mm VGA Fan For MSI R9-290X R9-280X R9-270X R7-260X Twin Frozr Graphics Card Fan
Technical Details
| Application: | Graphics Card |
| Bearing: | Ball Bearing |
| Brand Name: | Oriental Matrix |
| Compatible CPU: | MSI GTX770 R9-280X R9-270X R9-260X |
| Fan Life: | 30000 hrs |
| Fan Size: | 94mm |
| Fan Speed Control: | 3000RPM |
| Heatsink Material: | Copper & Aluminum |
| Lines: | 4 Lines |
| Model Number: | PLD10010S12HH |
| Noise: | 25dBA |
| Package: | No |
| Power: | 4.2 W |
| Power Interface: | 4PIN |
| Type: | Fan |
aliexpress.com
Toner Chip FOR HP Color LaserJet Pro MFP W-2202 A W-2203 A W-2200 X W-2201 X W-2202 X W-2203 X W 2200 A W 2201 A W 2202 A