2PCS Power Logic PLA09215B12H DC 12V 0.55A 4Pin Cooler Fan Replacement For EVGA GeForce GTX 760 780 Graphics Video Card Fans
Technical Details
| Application: | Graphics Card |
| Bearing: | Two Ball Bearing |
| Brand Name: | COOLING REVOLUTION |
| Compatible CPU: | GTX |
| Fan Life: | 100000 hrs |
| Fan Size: | 90x90x25mm |
| Fan Speed Control: | 3500RPM |
| Heatsink Material: | PLASTIC |
| Lines: | 4 Lines |
| Model Number: | PLA09215B12H |
| Package: | Yes |
| Power Interface: | 4PIN |
| Type: | Fan |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Handmade rhinestones boidise applique on white mesh sew on full body patches applique for dress
aliexpress.ru
Millwall South London Cowboy Hat Christmas Hat foam party Hat dad Luxury Woman Men's
Женская ассиметричная майка средней длины, без рукавов, с V-образным вырезом сбоку
Зарядное устройство EONLINE с поддержкой быстрой зарядки USB Type-C и ЖК-дисплеем, 60 Вт
aliexpress.com
Extra shipping cost for adding more shipping fee(pls contact the seller before you place an order)
aliexpress.com
New BTY-L77 Laptop Battery for MSI GT72 2QE 2PE 6QE GT72S 6QD GT72VR 6RD MS-1781 MS-1783
dhgate.com
dhgate.com
long dramatic eyelashes with lollipop cases 3d mink 25mm handmade false eyelashes with custom packaging fdshine3030747