1set 3590S-2-103L 3590S 10K ohm Precision Multiturn Potentiometer 10 Ring Adjustable Resistor + Turns Counting Dial Rotary Knob
Technical Details
| Accuracy Class: | other |
| Brand Name: | HELTC |
| Dimensions: | other |
| DIY Supplies: | Electrical |
| Measuring Range: | other |
| Model Number: | 3590S-2-103L 10K Ohm Potentiometer |
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Iran Soccer Goalie Goal Keeper Shirt T-Shirt plain new edition graphic t shirts t shirt for men
French bulldog dog Black Cell Phone Case For Huawei Nova 6se 7 7pro 7se honor 7A 8A 7C Prime2019