1PCS New and Original RFG 50-500 RFP500-50 500 watts 50 Ohms 500W 50R MODULE RFG50-500
Technical Details
| Brand Name: | ANNUOSENCHIP |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | RFG50-500 |
| Package Size: | 8cm x 3cm x 3cm (3.15in x 1.18in x 1.18in) |
| Package Weight: | 0.05kg (0.11lb.) |
| Theory: | standard |
| Unit Type: | piece |
aliexpress.ru
Round Cake Holder Stand Glass Mirror Cupcake Dessert Display Rack for Birthday Party Wedding Party
Aro Downlight Cuadrado Basculante para tres Bombillas LED GU10 / GU5.3 Corte 75x235 mm Blanco - Blanco