1PCS New and Original RFG 50-500 RFP500-50 500 watts 50 Ohms 500W 50R MODULE RFG50-500
Technical Details
| Brand Name: | ANNUOSENCHIP |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | RFG50-500 |
| Package Size: | 8cm x 3cm x 3cm (3.15in x 1.18in x 1.18in) |