112V 20A 240W Single Output Switch Power Supply AC110-240V Input For LED Strip ,Security Camera
Technical Details
| Brand Name: | HAMROLTE |
| Input Voltage: | AC110-240V |
| Model Number: | S-P20A |
| Output Current: | 20A |
| Output Power: | 240W |