11.6" 12''inch PC Monitor 1920x1080p IPS Widescreen HDMI-in Driver Free Capacitive Touch LCD Screen Display Monitor ZB116TC-253D
thumb
thumb
артикул: 32957524427
Доставка из: Китай
   Характеристики
Application: Desktop
Black and White Response Time: 3 ms
Brand Name: iChawk
Brightness: 350cd/m
Built-in Speaker: Yes
Contrast Ratio: 800:1
Display Ratio: 16:9
Feature: Speaker,Touch Screen,USB Port
Horizontal Viewing Angle: 178°
Interface: Audio/HDMI/USB/VGA
Interface Type: HDMI
Launch Date: 2017
Model Number: ZB116TC-253D
Panel Type: IPS
Pixel Pitch: 0.248mm
Products Status: Stock
Product tag: 11.6 inch 1920x1080p IPS Metal Case HDMI Capacitive Touch Monitor
Resolution: 1920 x 1080
Response time: 5ms
Screen Size: 11.6 inch