10Pcs NRF24L01+ 2.4GHz Wireless RF Transceiver NRF24L01 Wireless Data Transmission Module 2.4G for Arduino DIY Kit
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Ремешок нейлоновый для наручных часов, 26 20 22 мм браслет для Garmin Fenix 7X 6X 7 7S 6 6S 5X 55S Plus/CAME 2 Plus, быстросъемный крючок и петля
aliexpress.ru
DC-DC Voltage Converter Boost-Buck Power Supply Module Positive Negative Voltage Dual Output 3-24V to ±5V ±9V ±12V ±15V Module
aliexpress.com
dhgate.com
dhgate.com
8" 12" 18" Magnetic Tool Holder Bar Organizer Storage Rack Wrench Pliers Knife AP16