10PCS 50PCS/LOT RU75N08R RU75N08 78N08 TO220 75V 80A MOS
sku: 32293062664
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Condition: | New |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | RU75N08R |
| Package Type: | Through Hole |
| Type: | MOS |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Tent Poles Beach Umbrella Anchor Multi-function Base Holder Stand Fixing Outdoor Metal Camping
aliexpress.ru
aliexpress.ru
Аккумуляторная электрическая отвертка, перезаряжаемая литиевая батарея 1300 мАч, мини-дрель 3,6 В, набор электроинструментов для ремонта и обслуживания дома