10PCS 50PCS/LOT RU75N08R RU75N08 78N08 TO220 75V 80A MOS
sku: 32293062664
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Condition: | New |
| is customized: | Yes |
| Model Number: | RU75N08R |
| Package Type: | Through Hole |
| Type: | MOS |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
PandaHall Solid Color Slick Cloth Ponytail Scrunchy Hair Ties, Ponytail Holder Hair Accessories for Women and Girls, Peru, 100mm Cloth Brown