100PCS APMT1604 DP5320 Carbide Insert Turning Tool Turning APMT1604 DP5320
sku: 4000130355522
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Brand Name: | Baimo |
| Coating: | CVD+PVD |
| Hardness: | 95 |
| Material: | Tungsten Carbide |
| Model Number: | APMT1604 DP5320 |
| Usage: | External Turning Tool |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Dental 5W LED Head Light Lamp for Binocular Loupes 2.5X/3.5X Brightness Spot Ajustable Dentistry Lab Headlamp Surgical Headlight
2pcs Convenient Gym Replacement Parts Buffer Tube Pads Practical Buffer Tube Covers
Replacement Case Fob New Uncut Blade Transponder Key Shell for Mazda Escape Edge MERCURY Lincon
Клапан двигателя CITROEN, PEUGEOT 1.4VTi - VTi 16V EP3/EP6 07> 25x5x110.7 EX PATRON PV1119
goods.ru
aliexpress.ru
dhgate.com
dhgate.com
prom.ua
aliexpress.ru
Морская УКВ-антенна из нержавеющей стали 316, 38 мм/1,50 дюйма, двухосевая регулируемая базовая антенна с креплением
3632225K38 Детали двигателя: Шатун, Сборка шатунно-петлевого узла для судовых двигателей 3632225
1 шт. перистальтический насос, водяной насос, 12 В постоянного тока, 24 В постоянного тока, 500 мл/мин, водяной насос с высоким расходом для аквариумной лаборатории, аналитический