10.4" ips 1024x768 LCD Screen LTD104EDZS with HDMI controller kit
sku: 4000149827006
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Backlight: | WLED |
| Brand Name: | VSLCDISPLAY |
| Compatible Brand/Model: | None |
| Model Number: | VS-TY2660H-V1+LTD104EDZS |
| Resolution: | 1024x768 |
| signal interface: | 25Pin LVDS Connector |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.com
4.3 inch Car DVR Dual Lens Car Camera Full HD 1080P Video Recorder Rearview Mirror with Rear View DVR Dash Cam Auto Recorder