10.1 inch LCD Display Touch Screen Panel Digitizer Frame Assembly For ASUS Transformer Book T100H T100HA FP-ST101SI010AKF-01X
Technical Details
| Brand Name: | oyy |
| Compatible Brand: | Universal |
| Condition: | In Stock!Ready To Ship! |
| Delivery Time: | 2-3 days |
| Model Number: | T100H T100HA FP-ST101SI010AKF-01X |
| Product Type: | Panel LCD Combo |
| Screen Size: | 10~13 Inch |
| Screen Type: | Capacitive Screen |
| Size: | 10.1" |
| Warranty: | 6months |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Щетка для чистки бутылок, дозатор мыла и сушилка, дорожный инструмент для чистки бутылок, 85LE
aliexpress.ru
aliexpress.ru
5 colors/BOX 5x100pcs=500Pcs 3MM LED Diode Kit Mixed Color Red Green Yellow Blue White