10.1" IPS 1280x800 EJ101IA-01G IPS LVDS 40pins LCD Panel Display with HDMI Audio LCD Controller Board Module Portable PC Monitor
sku: 4000149547103
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Black and White Response Time: | 10 ms |
| Brand Name: | cadydahl |
| Brightness: | 350cd/m |
| Built-in Speaker: | No |
| Contrast Ratio: | 800:1 |
| DC Output Interface: | 1PC |
| Display Ratio: | 16:10 |
| Display Size: | 10" |
| Earphone interface: | 1PC |
| Feature: | Speaker |
| HDMI interface: | 1PC |
| Horizontal Viewing Angle: | 85° |
| Interface Type: | HDMI |
| Keyboard Interface: | 1PC |
| Launch Date: | 2017 |
| Micro USB Interface: | 5V-2A |
| Model Number: | EJ101IA-01G |
| Panel Type: | IPS |
| Pixel Pitch: | 0.12445mm |
| Products Status: | Stock |
| P TTL Interface: | 1PC |
| Resolution: | 1280x800 |
| Response time: | 12ms |
| Screen Type: | WLED |
| Size: | 10.1" |
| sku: | LY058001 |
| Speaker interface: | 8/4Ω-2W |
| Vertical Viewing Angle: | 90° |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
300 шт. одноразовые гигиенические амбушюры, амбушюры, подушки, растягивающаяся ткань для гарнитуры
aliexpress.ru
aliexpress.com
aliexpress.com
2021 Top 21 Inch Soprano Ukulele 4 Strings Guitar Uke + String + Pick For Beginners Kid
Cute 3D Panda Fridge Magnet Refrigerator Sticker Souvenir Home Decoration Gift Ornaments
20PCS Sanding Belts 40/60/80/120Grit Power File Sander Abrasive Sanding Belts 457*13mm Sander Parts