Not defined
Real Time PCR Machine for DNA RNA Test Lab equipment
EMPTY
sku: 60052006506
$5,999.00
261,640.00 грн.
+1%
~
264,260.00 грн.
$5,999.00, $1.00 = 44.05 грн.
464,590.00 руб.
-6%
~
436,710.00 руб.
$5,999.00, $1.00 = 72.80 руб.
~
€ 5,160.00
$5,999.00, € 1.00 = $1.16
Shipping from: United Kingdom
Contact Us
0.004, 15.5
2/1.563ms 0=0.089 1= 0.739/1 2= * 0.021/1 3= * 0.018/1 4= 0.824/1
©
1994-2026
iMALL