Original 2.2" Inch LQ022B8UD04 LCD Screen For Garmin ETrex Legend Vista Cx Handheld GPS Nnavigation LCD Display Screen Panel
Technical Details
| Brand Name: | skylarpu |
| Compatible Brand: | Universal |
| Display Mode: | Transflective TFT |
| Display Size: | <7 Inch |
| Model Number: | eTrex Legend Vista Cx handheld GPS LCD screen |
| Panel Type: | LQ022B8UD04 |
| Product Type: | Tablet LCD |
| QTY: | 20 piece |
| Resolution: | 160*240 |
| Screen Type: | Resistance Screen |
| siez: | 2.2 inch |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
tvc-mall.com
tvc-mall.com
86x35inch Outdoor Single Camping Hammock High Quality Portable Lightweight Parachute Hammocks for Park Travel Adventure Patio
aliexpress.com
aliexpress.com
dhgate.com
dhgate.com
mens watches quartz watch 27 or 22mm diamond bezel waterproof fashion business wristwatches montre de luxe couple gift, Slivery;brown
aliexpress.ru
Указатели поворота желтые, 12 В, Автомобильные дневные ходовые огни, указатели поворота, противотуманные фары для Hyundai Accent 2021