Not defined
New vertical automatic fry potato chips packing machine MY-60KB
EMPTY
sku: 1912652842
$4,000.00
174,850.00 грн.
+1%
~
176,600.00 грн.
$4,000.00, $1.00 = 44.15 грн.
309,620.00 руб.
-8%
~
284,850.00 руб.
$4,000.00, $1.00 = 71.21 руб.
~
€ 3,440.00
$4,000.00, € 1.00 = $1.16
Shipping from: Canada
Contact Us
0.004, 18.66
2/1.676ms 0=0.086 1= 0.764/1 2= * 0.019/1 3= * 0.014/1 4= 0.912/1
©
1994-2026
iMALL