Not defined
Low Pressure Movable Polyurethane Spraying Foam Machine CNMC600
EMPTY
sku: 62193324714
$1,600.00
~
70,190.00 грн.
$1,600.00, $1.00 = 43.87 грн.
122,740.00 руб.
-5%
~
116,600.00 руб.
$1,600.00, $1.00 = 72.88 руб.
€ 1,380.00
-1%
~
€ 1,360.00
$1,600.00, € 1.00 = $1.17
Shipping from: Austria
Contact Us
0.004, 15.1
2/1.471ms 0=0.098 1= 0.928/1 2= * 0.018/1 3= * 0.016/1 4= 0.543/1
©
1994-2026
iMALL