Not defined
Low Cost Agricultural RS485 4-20mA Output 3-way Probe NPK And PH Sensor For Soil
EMPTY
sku: 62428082899
$68.00
2,910.00 грн.
+3%
~
3,000.00 грн.
$68.00, $1.00 = 44.10 грн.
5,340.00 руб.
-8%
~
4,920.00 руб.
$68.00, $1.00 = 72.31 руб.
~
€ 58.50
$68.00, € 1.00 = $1.16
Shipping from: United States
Contact Us
0.004, 18.09
2/1.854ms 0=0.079 1= 1.196/1 2= * 0.020/1 3= * 0.019/1 4= 0.658/1
©
1994-2026
iMALL