FONSONING 6025 12V 0.2A FSY60S12M Cooling fan
sku: 901420599
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Air Volume: | 30CFM |
| Application: | Computer Case |
| Bearing: | Oil Bearing |
| Brand Name: | HZDO |
| Compatible CPU: | ALL |
| Fan Life: | 30000 hrs |
| Fan Size: | 6025 |
| Fan Speed Control: | 2000±10%RPM |
| Heatsink Material: | Copper |
| Lines: | 2 Lines |
| Model Number: | FSY60S12M |
| Noise: | 25dBA |
| Package: | No |
| Power: | 2.5W |
| Power Interface: | 3PIN |
| Type: | Fan |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
Блокиратор рулевого вала Гарант Блок Люкс 729.X/f-LX33 для TOYOTA FORTUNER*/2017-/*А+*ГУР
goods.ru
aliexpress.ru
aliexpress.com
Red Blue Butterfly Phone Case For Oneplus 11 10 9 9R 9RT 8 8T 7 7T ACE 2 2V NORD CE 2 Lite Pro Colour Liquid Case Funda Shell