thumb
thumb
sku: 32951427773
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Alpplication: Home, Office, Wall Touch Wifi Light Switch
Brand Name: FGHGF
Compatibility: All Compatible
Material: ABS V0 + Toughened Glass Pane
Max. Current: 2A/250V/gang
Max. Power: 600W/gang
Model Number: AOYAN T1 EU
Name: EU Wifi Wall Touch Switch
Power Supply: 90V-250V AC
Standard: EU Plug
State of Assembly: Ready-to-Go
Supports APP: Works with Alexa & Google Home & IFTTT
Wireless standard: WiFi 2.4GHz & 433MHz RF