DisplayPort Controller Board For 27" LM270WQ1-SDA2 2560x1440 FI-X30SSL-HF 30Pins DP Free Shipping With Tracking
sku: 32603309853
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Application: Plug and play
Backlight: LED
Brand Name: NJY TOUCH
Compatible: Game Console
Compatible Brand/Model: None
Condition: New
Input Signal: DisplayPort
is customized: Yes
Model Number: LM270WQ1
Place of Origin: China (Mainland)
Power Supply: 19VDC 4.7A
Resolution: 2560x1440
Screen Size: 27.0 inch