thumb
thumb
sku: 4000146911254
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
   Technical Details
Brand Name: LESHP
Close time: 3~8 seconds
Model Number: Automatic Manipulator Valve
Name: Automatic Manipulator Valve
Open time: 3~8 seconds
Operating Voltage: DC 8V~16V
Rated Current: 100mA
Rated Voltage: 12V
Valve pressure: 1.6Mpa
Valve Specifications: 1/2 inch, 3/4 inch, 1 inch,