B156HAK02.1 FHD 1920x1080 IPS 40 pins Laptop LCD LED Touch Screen Display Matrix Panel New Replacement
sku: 33023090835
ACCORDING TO OUR RECORDS THIS PRODUCT IS NOT AVAILABLE NOW
Shipping from: China
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Backlight Lamp: | LED Backlight (NOT CCFL) |
| Brand Name: | CAMERIOS |
| Compatible Brand: | Universal Screen |
| Component Type: | Laptop LCD Screen Replacement |
| Connector: | 40 pins |
| Model: | B156HAK02.1 |
| Model Number: | B156HAK02.1 Laptop LCD TouchScreen |
| Package: | Super Soft Foam and Strong Box Packing (Safe) |
| Quality: | New Grade A+ |
| Resolution: | FHD 1920x1080 |
| Size: | 15.6" |
| Surface: | Glossy |
Price history chart & currency exchange rate
Customers also viewed
aliexpress.ru
Пульт дистанционного управления 600 Вт дымка машина DMX 512 дымовая машина Дискотека диджей Вечеринка сделать эффект тумана домашний Свадебный танец ночной клуб