B140XTN02.4 New 14.0" WXGA HD SLIM LED LCD Screen GLOSSY 30 Pin eDP Connection B140XTN02
Technical Details
| Application: | Laptop |
| Brand Name: | IMIDO |
| Compatible Brand: | Universal Screen |
| Component Type: | B140XTN02.4 |
| Condition: | New A+ Original |
| Interface: | eDP 30pins |