Not defined
220V 16A Float Switch Water Level Controller Water Level Contactor Sensor With 2m Cable
EMPTY
sku: 62132419817
$3.26
142.00 грн.
+1%
~
144.00 грн.
$3.26, $1.00 = 44.05 грн.
254.00 руб.
-6%
~
239.00 руб.
$3.26, $1.00 = 73.18 руб.
~
€ 2.80
$3.26, € 1.00 = $1.17
Shipping from: Austria
Contact Us
0.005, 17.3
3/2.450ms 0=0.100 1= 0.695/1 2= * 0.025/1 3= * 0.018/1 4= 0.737/1 5= 1.018/1
©
1994-2026
iMALL