Technical Details
| Brand Name: | Wisecoco |
| Display Mode: | New Mode2 |
| Display resolution: | 2560x1440 |
| Frequency: | 120Hz |
| Item condition: | New |
| LCD Kit: | Yes |
| Material: | TFT |
| Model Number: | LS029B3SX02 |
| Panel size: | 2.9" |
| Panel Type: | CG-Silicon, LCM |
| Pixel Format: | RGB Vertical Stripe |
| Resolution: | 1440*1440 take this as the standard |
| Screen: | 2 - 3" |
| Touch Screen Type: | Capacitive Screen |
| Type: | LCDs |
| Viewing Angle: | 80/80/80/80 |
aliexpress.com
Women Lady Sexy Ultra Shorts Mini Briefs Thong Cute Mesh Low Waist Perspective Black Red Stylish
aliexpress.ru
aliexpress.ru
300W Folding Solar Panel 5V Solar Cell Portable Sun Power Waterproof Foldable USB Port Charger Mobile Power Bank for Phone